Liudos Matonienės knygos „Vilnius: meilės stotelės“ pristatymas

Viršelis
Kviečiame į Liudos Matonienės knygos „Vilnius: meilės stotelės“ pristatymą Čiurlionio namuose kovo 8 d. (trečiadienį) 18.30 val.
 
Liuda Matonienė baigė Vilniaus universitetą, yra profesionali gidė, nuo 2004 m. veda ekskursijas po Vilnių. Sukaupusi daugybę istorinės medžiagos apie miestą ir jo gyventojus, 2017 m. išleido savo pirmąją knygą „Vilnius: meilės stotelės. Romantiškasis miesto žemėlapis“. Šių metų Vilniaus knygų mugėje tai buvo vienas perkamiausių leidinių.
Daugiau kaip dvidešimt romantiškų istorijų – dvidešimt meilės stotelių senajame Vilniaus žemėlapyje. Pagaulūs, intriguojantys pasakojimai apie čia gyvenusių žinomų ir ne visai žinomų žmonių meilę savo išrinktiesiems atskleidžia istorines miesto raidos detales, o kartais leidžia kitaip pažvelgti ir į aprašomas asmenybes.
Knygoje autorė rašo: „Yra begalė būdų pažinti Vilnių, bet jo ypatingą dvasią turbūt galime pajusti tik prisimindami tuos žmones, kurie jį statė, gynė, kurie šiame mieste gyveno ir kūrė jį iš meilės ir su meile“.
Vakaro metu L. Matonienė papasakos, kas paskatino parašyti knygą apie garsiausių Vilniaus gyventojų meilės istorijas, dalyvaus leidyklos „Tyto alba“ direktorė Lolita Varanavičienė, gidė Ona Židonytė. Meninę programą – skaitymus su muzika atliks aktorius Simonas Dovidauskas, Simona Zbarauskaitė (fortepijonas) ir Viktorija Smailytė (arfa).
.
Renginio metu bus galimybė įsigyti knygą su autorės parašu.
Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija el. paštu mkc.namai@gmail.com